Mikser Berlinger Haus Emerald BH-9278 zielony
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Emerald BH-9278 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-9278 zielony
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-9278 | 379 zł |
BLENDER KIELICHOWY MIKSER BERLINGER HAUS BH-9278 | 329 zł |
Blender kielichowy Berlinger Haus BH-9278 | 348 zł |
Blender kielichowy BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-9278 | 379 zł |
Blender kielichowy BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-9278 | 379 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Emerald BH-9278
Ceny na Berlinger Haus Emerald BH-9278 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Metallic Line BH-9281 beżowy | od 221 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9025 czarny | od 250 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9283 granatowy | od 249 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-9280 różowy | od 245 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9278 zielony | od 249 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →