Mikser Berlinger Haus Moonlight BH-9045 szary
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Moonlight BH-9045 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-9045 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill elektryczny Toster BERLINGER HAUS BH-9061 | 168 zł |
BLENDER RĘCZNY BERLINGER HAUS BH-9045 | 209 zł |
Blender Berlinger Haus BLENDER RĘCZNY BERLINGER HAUS BH-9045 MOONLIGHT | 208 zł |
Berlinger Haus Moonlight Edition Hen blender Moonlight Collection BH/9045 | 191 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →