Каструля Berlinger Haus Moonlight BH-6012
Фото 5 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Moonlight BH-6012
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-6012 MOONLIGHT | 179 zł |
Garnek Berlinger Haus Moonlight Edition, szary, czarny, z pokrywką, 4,1L | 192 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-6012 MOONLIGHT | 227 zł |
Модификації Berlinger Haus Moonlight BH-6012
Ціни на Berlinger Haus Moonlight BH-6012 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-6011 | від 149 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6012 | від 179 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6013 | від 149 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →