Каструля Berlinger Haus Aquamarine BH-1879
Фото 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-1879 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-1879
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Forma do zapiekanek wytrzymała stal z marmurowym malowaniem firmy Berlinge | 216 zł |
Berlinger Haus Garnek Metallic 24cm (BH-1879) | 164 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1879 | 164 zł |
Garnek ze szklaną pokrywką BERLINGERHAUS AQUAMARINE, aluminiowy, 4,1 L | 159 zł |
Garnek Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, morski, z pokrywką | 177 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlinger Haus Aquamarine Bh-1879 Lumarko! | 193 zł |
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-1879
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-1879 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-1878 | від 129 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-1879 | від 159 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7148 | від 249 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →