Garnek Berlinger Haus Aquamarine BH-1879
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-1879 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-1879
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Forma do zapiekanek wytrzymała stal z marmurowym malowaniem firmy Berlinge | 216 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1879 | 164 zł |
Berlinger Haus Garnek Metallic 24cm (BH-1879) | 164 zł |
Garnek ze szklaną pokrywką BERLINGERHAUS AQUAMARINE, aluminiowy, 4,1 L | 159 zł |
Garnek Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, morski, z pokrywką | 177 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlinger Haus Aquamarine Bh-1879 Lumarko! | 193 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Aquamarine BH-1879
Ceny na Berlinger Haus Aquamarine BH-1879 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-1878 | od 129 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-1879 | od 159 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7148 | od 249 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →