Zestaw naczyń Berlinger Haus Black Rose BH-1645
Berlinger Haus Black Rose BH-1645 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1645
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Black Rose BH/1645N (10 elementów) | 749 zł |
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH 10 elem. BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1645 | 749 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Black Rose BH/1645N (10 elementów) BH-1645 | 749 zł |
Berlinger Haus Zestaw garnków Black Rose 10 elementów (BH-1645) | 679 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Black Rose, czarny, 10 elementów, BH/1645 | 798 zł |
Zestaw Garnków Granitowych 10 Elem. Berlinger Haus Black Rose Bh-1645 Luma | 877 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →