Набір посуду Berlinger Haus Moonlight BH-6020
Фото 3 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Moonlight BH-6020
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZESTAW GARNKÓW 10 ELEM. BERLINGER HAUS BH-6020 MOONLIGHT | 629 zł |
Berlinger Haus ZESTAW GARNKÓW 10 ELEM. MOONLIGT BERLINGER HAUS BH-6020 | 612 zł |
Berlinger Haus Garnki BERLINGER HAUS 6020 zestaw garnków marmurowych Induk | 668 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Moonlight, szary, 10 elemenów, BH/6020 | 662 zł |
Zestaw Garnków 10 Elem. Moonligt Berlinger Haus Bh-6020 Lumarko! | 736 zł |
Комплектація:
- Сковорода 24 см, об'ємом 1 л, висота стінок 4.5 см
- Сотейник 24 см, об'ємом 2.3 л, висота стінок 6.5 см
- Каструля з кришкою 20 см, об'ємом 2.5 л, висота стінок 10.4 см
- Каструля з кришкою 24 см, об'ємом 4.1 л, висота стінок 11.8 см
- Каструля з кришкою 28 см, об'ємом 6.1 л, висота стінок 12.4 см
- 2 підставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →