Набір посуду Berlinger Haus Burgundy BH-1222
Фото 6 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1222 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1222
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH/1222N (10 elementó | 629 zł |
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-1222 BURGUNDY METALLIC LINE 10 | 629 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH/1222N (10 elementó | 629 zł |
Berlinger Haus Garnki marmurowe Berlinger Haus BH 1222 Indukcja zestaw 3 g | 689 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Metallic Touch, czerwony, 10 elemenów | 661 zł |
Zestaw Garnków Granitowych Berlinger Haus Bh-1222 Red Metallic Line 10 Ele | 735 zł |
Колірні варіанти моделі:
- Модель Berlinger Haus BH-1222 — Red Metallic
- Модель Berlinger Haus BH-1219 — Carbon Metallic
- Модель Berlinger Haus BH-1220 — Copper Metallic
- Модель Berlinger Haus BH-1221 — Cream Metallic
РекомендуємоПорівняти в таблиці →