Zestaw naczyń Berlinger Haus Burgundy BH-1222
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1222 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1222
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH/1222N (10 elementó | 629 zł |
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-1222 BURGUNDY METALLIC LINE 10 | 629 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH/1222N (10 elementó | 629 zł |
Berlinger Haus Garnki marmurowe Berlinger Haus BH 1222 Indukcja zestaw 3 g | 689 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Metallic Touch, czerwony, 10 elemenów | 661 zł |
Zestaw Garnków Granitowych Berlinger Haus Bh-1222 Red Metallic Line 10 Ele | 735 zł |
Opcje kolorystyczne modelu:
- Berlinger Haus BH-1222 - Burgundowy metalik
- Berlinger Haus BH-1219 - karbonowy metalik
- Berlinger Haus BH-1220 - Miedziany metalik
- Berlinger Haus BH-1221 - kremowy metalik
PolecamyPorównaj w tabeli →