Zestaw naczyń Berlinger Haus Moonlight BH-6022
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6022
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-6022 MOONLIGHT15 ELEM. | 799 zł |
Berlinger Haus ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGER HAUS BH-6022 MOONLIGHT | 796 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Moonlight, szary, 15 elementów, BH/6022 | 769 zł |
Zestaw Garnków Granitowych Berlinger Haus Bh-6022 Moonlight Lumarko! | 946 zł |
Berlinger Haus ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGER HAUS BH-6022 MOONLIGHT | 808 zł |
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGER HAUS BH-6022 MOONLIGHT | 987 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →