Chochla WMF Mini 07.1478.6041 (3201001296)
WMF Mini 07.1478.6041 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Mini 07.1478.6041
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF KitchenMini sauce pan 0.9 l. w/o lid | 154 zł |
Rondel WMF Mini 714786041 14 cm | 240 zł |
WMF Rondel 0,9 l WMF Mini | 160 zł |
WMF Mini rondel 14 cm Stal nierdzewna | 144 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →