Garnek WMF Mini 07.1276.6040 (3201001290)
WMF Mini 07.1276.6040 0.7 l0.9 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Mini 07.1276.6040
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Mini Garnek do Gotowania Mała Indukcja 12 cm do Smażenia z Pokrywką 07 | 127 zł |
WMF Mini pot 12 cm/0.7 l. w. lid | 128 zł |
Garnek z pokrywką WMF Mini, srebrny, 700 ml | 150 zł |
Garnek WMF Mini 712766040 12 cm | 150 zł |
WMF Mini Indukcja Stal nierdzewna 0,7l | 147 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje WMF Mini 07.1276.6040
Ceny na WMF Mini 07.1276.6040 |
---|---|---|---|---|
WMF Mini 07.1276.6040 | od 127 zł | 9 oferty | ||
WMF Mini 07.1476.6040 | od 134 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →