Garnek Zwilling Pico 66653-120
Zdjęcia 6 |
Zwilling Pico 66653-120 1 l1.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Pico 66653-120
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek Wysoki z Pokrywką 1 Ltr - Zwilling | 144 zł |
Zwilling Garnek wysoki z pokrywką Zwilling Pico - 1 ltr | 148 zł |
Zwilling Garnek wysoki z pokrywką ZWILLING Pico 66653-120-0 - 1l | 169 zł |
Zwilling Zwilling Pico garnek ze szklaną pokrywą wysoki 1 | 159 zł |
Zwilling Pico Indukcja Stal nierdzewna 1l | 149 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Zwilling Pico 66653-120
Ceny na Zwilling Pico 66653-120 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Pico 66653-120 | od 144 zł | 8 oferty | ||
Zwilling Pico 66653-140 | od 179 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →