Garnek Zwilling Pico 66652-140
Zwilling Pico 66652-140 0.8 l1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Pico 66652-140
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Pico Indukcja Stal nierdzewna 1l | 90 zł |
Zwilling Zwilling Pico garnek ze szklaną pokrywą 1 l | 159 zł |
Zwilling Pico Indukcja Stal nierdzewna 1l | 90 zł |
Modyfikacje Zwilling Pico 66652-140
Ceny na Zwilling Pico 66652-140 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Pico 66652-120 | od 90 zł | 6 oferty | ||
Zwilling Pico 66652-140 | od 90 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →