Zestaw naczyń Zwilling Simplify 66870-005
Zwilling Simplify 66870-005 |
|
Uchwyty silikonowe. Pokrywy z wbudowanymi sitkami. Zintegrowany uchwyt na pokrywę.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Simplify 66870-005
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling SIMPLIFY - Cookware set with cover - 5 items - round - silver | 958 zł |
Zwilling Zestaw 5 garnków Simplify HNZWIGAK6687000 | 1 089 zł |
Zestaw garnków ZWILLING Simplyfy (9 elementów) | 916 zł |
Zwilling Simplify Pot Set 5 Units Posrebrzany 66870-005-0 | 973 zł |
Zestaw 5 garnków ZWILLING Simplify 66870-005-0 | 1 224 zł |
pokaż 10 ofert
Dołączony:
- Wiaderko 16 cm, pojemność 1,5 l
- Garnek z pokrywką 16 cm, 2 l
- Garnek z pokrywką 20 cm, 3 l
- Garnek z pokrywką 20 cm, 3,5 l
- Garnek z pokrywką 24 cm, 6 l
PolecamyPorównaj w tabeli →