Patelnia KitchenAid CC003243-001 20 cm
Zdjęcia 6 |
KitchenAid CC003243-001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid CC003243-001 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KitchenAid 20cm | 333 zł |
Patelnia 3-Warstwowa, Stalowa - 20cm - Kitchenaid | 300 zł |
Patelnia 3-warstwowa, stalowa - 20 cm / KitchenAid | 333 zł |
Patelnia 3-warstwowa, stalowa - 20 cm / KitchenAid | 333 zł |
Modyfikacje KitchenAid CC003243-001
Ceny na KitchenAid CC003243-001 |
---|---|---|---|---|
KitchenAid CC003243-001 20 cm | od 300 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid CC003244-001 24 cm | od 431 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid CC003245-001 28 cm | od 485 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →