Chochla Tefal Duetto+ G7192355
Zdjęcia 4 |
Tefal Duetto+ G7192355 1.3 l 2 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G7192355
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Duetto+ G7192355 18cm szklana pokrywka DO-NK-GAR-TEF-025 | 129 zł |
Rondel TEFAL Duetto + G7192355 18 cm | 160 zł |
Rondel TEFAL Duetto + G7192355 18 cm G7192355 | 160 zł |
Tefal Rondel Duetto+ 18 cm srebrny | 143 zł |
Rondel Tefal Duetto+ 18cm indukcja stal nierdzewna | 129 zł |
Modyfikacje Tefal Duetto+ G7192355
Ceny na Tefal Duetto+ G7192355 |
---|---|---|---|---|
Tefal Duetto+ G7192255 | od 129 zł | 2 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7192355 | od 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →