Patelnia do naleśników Tefal Duetto+ G7333855 25 cm chrom
Zdjęcia 4 |
Tefal Duetto+ G7333855 |
|
Wskaźnik Thermo-Spot zmieni kolor na całkowicie czerwony, gdy patelnia osiągnie idealną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G7333855 25 cm chrom
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia naleśnikowa TEFAL DUETTO+ 25cm | 125 zł |
Patelnia TEFAL do naleśników Duetto+ G7333855 25 cm | 110 zł |
TEFAL PATELNIA DO NALEŚNIKÓW DUETTO+ 25CM | 139 zł |
Patelnia TEFAL do naleśników Duetto+ G7333855 25 cm G7333855 | 110 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →