Patelnia Tefal Emotion L8970474 24 cm
Zdjęcia 3 |
Tefal Emotion L8970474 24 cm28 cm |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Emotion L8970474 24 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL INGENIO EMOTION 24 cm | 79 zł |
Patelnia TEFAL Ingenio Emotion L8970474 24 cm | 79 zł |
Tefal Ingenio Emotion L8970474 Indukcja Tytanowa 24cm | 80 zł |
Patelnia TEFAL Ingenio Emotion L8970474 24 cm | 79 zł |
Patelnia Tefal Ingenio Emotion 24cm L8970474 | 119 zł |
Tefal Ingenio Emotion L8970474 Indukcja Tytanowa 24cm | 80 zł |
Modyfikacje Tefal Emotion L8970474
Ceny na Tefal Emotion L8970474 |
---|---|---|---|---|
Tefal Emotion L8970474 24 cm | od 79 zł | 7 oferty | ||
Tefal Emotion L8970674 28 cm | od 99 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →