Сковорідка Tefal Unlimited G2550472 24 см
Фото 11 |
Tefal Unlimited G2550472 |
|
Антипригарне покриття Titanium Anti-Scratch із захистом від подряпин. Індикатор температури Thermo-Signal.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Unlimited G2550472 24 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia TEFAL UNLIMITED 24cm | 159 zł |
Tefal PATELNIA TEFAL UNLIMITED 24CM G2550472 | 159 zł |
Patelnia TEFAL Unlimited 24 cm G25504 | 190 zł |
Patelnia aluminiowa ø 24 cm Unlimited – Tefal czarny | 169 zł |
Tefal Unlimited Indukcja Tytanowa 24cm | 180 zł |
Patelnia TEFAL Unlimited 24 cm G25504 | 172 zł |
Модификації Tefal Unlimited G2550472
Ціни на Tefal Unlimited G2550472 |
---|---|---|---|---|
Tefal Unlimited G2550272 20 см | від 119 zł | 7 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550472 24 см | від 159 zł | 7 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550572 26 см | від 169 zł | 11 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550672 28 см | від 170 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Unlimited G2550772 30 см | від 180 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →