Сковорідка Maestro Elite MR1224-26 26 см
Фото 8 |
Maestro Elite MR1224-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR1224-26 26 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Maestro MR-1224-26 | 159 zł |
Patelnia Profesjonalna MR 1224-26 cm | 267 zł |
Patelnia Maestro 26cm | 154 zł |
Maestro, Patelnia, 26 Cm | 154 zł |
Patelnia Profesjonalna MR 1224-26 cm | 307 zł |
Модификації Maestro Elite MR1224-26
Ціни на Maestro Elite MR1224-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1224-24 24 см | від 131 zł | 4 пропозиції | ||
Maestro Elite MR1224-26 26 см | від 154 zł | 5 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1224-28 28 см | від 157 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →