Сковорідка Tefal Ultimate G2680672 28 см
Фото 5 |
Tefal Ultimate G2680672 |
|
Індикатор Thermo-Signal Technology показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ultimate G2680672 28 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia TEFAL ULTIMATE 28cm | 159 zł |
Patelnia TEFAL Ultimate 28 cm G26806 | 212 zł |
Patelnia aluminiowa ø 28 cm Ultimate – Tefal czarny | 184 zł |
Patelnia TEFAL Ultimate 28 cm G2680672 indukcja | 219 zł |
Patelnia TEFAL Ultimate 28 cm G26806 | 171 zł |
Patelnia TEFAL Ultimate 28 cm G26806 | 188 zł |
Модификації Tefal Ultimate G2680672
Ціни на Tefal Ultimate G2680672 |
---|---|---|---|---|
Tefal Ultimate G2680272 20 см | від 125 zł | 6 пропозицій | ||
Tefal Ultimate G2680472 24 см | від 145 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Ultimate G2680572 26 см | від 166 zł | 2 пропозиції | ||
Tefal Ultimate G2680672 28 см | від 159 zł | 6 пропозицій | ||
Tefal Ultimate G2680772 30 см | від 185 zł | 11 пропозицій | ||
Tefal Ultimate G2680872 32 см | від 179 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →