Праска Tefal Ultimate Pure FV 9865
Відео 1Фото 6 |
Tefal Ultimate Pure FV 9865 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ultimate Pure FV 9865
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żelazko TEFAL ULTIMATE PURE FV9865 | 499 zł |
Tefal ?elazko parowe Ultimate Pure | 480 zł |
Tefal FV9865 Ultimate Pure czarny AGDM-ZEL-TEF-212 | 444 zł |
Żelazko Tefal Ultimate Pure FV9865 | 444 zł |
Żelazko Tefal 9865 Ultimate Pure 3000 W | 445 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →