Праска Adler AD 5022
Фото 11 |
Adler AD 5022 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 5022
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler AD 5022 żelazko ceramika białe/niebieskie AdlerAD 5022 | 61 zł |
Adler ?elazko parowe AD 5022 | 94 zł |
Żelazko ADLER AD 5022 | 65 zł |
Adler AD 5022 bordowy AGDM-ZEL-ADL-015 | 64 zł |
Żelazko ADLER AD 5022 | 65 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості праски Adler AD 5022:
- Функція самоочищення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →