Праска Tefal Express Steam FV 2835 (FV 2835)
Фото 5 |
Tefal Express Steam FV 2835 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Express Steam FV 2835
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Express Steam FV2835 Żelazko Stopa ceramiczna Silny strumień pary i | 139 zł |
Żelazko Tefal Express Steam FV2835E0 | 159 zł |
Tefal Żelazko parowe Express Steam FV2835 | 149 zł |
Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2835 | 135 zł |
Tefal - Żelazko parowe Express Steam FV2835 | 169 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →