Праска Tefal Express Steam FV 2867 (FV2867E0)
Фото 3 |
Tefal Express Steam FV 2867 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Express Steam FV 2867
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żelazko Tefal Express Steam FV2867 | 155 zł |
Tefal Express Steam FV2867 Ceramic 200g/min | 189 zł |
Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2867 2500W Ceramiczne | 196 zł |
Tefal Express Steam FV2867 Ceramic 200g/min | 189 zł |
Żelazko Tefal Express Steam FV2867E0 Turkusowa | 199 zł |
Tefal Fv 2867 Express 2500w Steam Iron Niebieski | 202 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →