Żelazko Tefal Express Steam FV 2867 (FV2867E0)
Zdjęcia 3 |
Tefal Express Steam FV 2867 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Express Steam FV 2867
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko Tefal Express Steam FV2867 | 155 zł |
Tefal Express Steam FV2867 Ceramic 200g/min | 189 zł |
Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2867 2500W Ceramiczne | 196 zł |
Tefal Express Steam FV2867 Ceramic 200g/min | 189 zł |
Żelazko Tefal Express Steam FV2867E0 Turkusowa | 199 zł |
Tefal Fv 2867 Express 2500w Steam Iron Niebieski | 202 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →