Żelazko z generatorem pary Tefal Express Easy SV 6140 (SV6140E0)
Zdjęcia 5 |
Tefal Express Easy SV 6140 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Express Easy SV 6140
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Generator pary TEFAL SV6140 | 473 zł |
Tefal Express Easy SV6140 Xpress Glide | 649 zł |
Generator pary Tefal Express Easy SV6140 Żelazko | 542 zł |
Generator pary Tefal SV6140 | 577 zł |
Stacja parowa TEFAL Express Easy SV6140 2200W | 470 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →