Праска з парогенератором Zelmer Aqua Steam ZIS5400
Фото 10 |
Zelmer Aqua Steam ZIS5400 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmer Aqua Steam ZIS5400
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Generator pary ZELMER ZIS5400 Aqua Steam | 538 zł |
Zelmer Aqua Steam ZIS5400 PerfectGlide | 538 zł |
Generator pary ZELMER ZIS5400 Aqua Steam 80205626P | 549 zł |
Generator Pary Zelmer Zis5400 Aqua Steam 2400 W | 539 zł |
Zelmer Aqua Steam ZIS5400 PerfectGlide | 549 zł |
Generator pary Zelmer ZIS5400 Aqua Steam czarno-niebieski | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →