Сушарка для білизни Vileda Sun Lift 50 (168252)
Фото 3 |
Vileda Sun Lift 50 |
|
У комплект входить кріплення для монтажу сушарки в землю і чохол.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Sun Lift 50
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vileda Sun Lift 50 Black White Aluminium 50 m VILED-168252 | 321 zł |
Vileda Sun Lift 50 DO-SUSZ-VIL-089 | 273 zł |
Suszarka ogrodowa VILEDA Sun Lift 50 | 273 zł |
VILEDA Suszarka zewnętrzna Vileda Sun Lift 50 | 388 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →