Сушарка для білизни Leifheit LinoPop Up 140 (82500)
Відео 1Фото 15 |
Leifheit LinoPop Up 140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit LinoPop Up 140
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Stojąca suszarka do bielizny LinoPop-Up 140 suszarka stojąca z cz | 215 zł |
LEIFHEIT Drying rack Linopop-Up 140 cm | 282 zł |
Suszarka uniwersalna LinoPop-Up 140 | 239 zł |
Leifheit, Suszarka na pranie, uniwersalna LinoPop-Up 140, 82500 | 239 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →