Сушарка для білизни Leifheit Telegant 30 Protect (83306)
Фото 6 |
Leifheit Telegant 30 Protect |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Telegant 30 Protect
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Suszarka ścienna do ubrań TELEGANT 30 Protect 804935 | 99 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Telegant 30 Protect | 422 zł |
Suszarka montowana na ścianie Telegant 30 Protect, 83306 Lumarko | 295 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →