Сушарка для білизни Leifheit Siena 180
Фото 6 |
Leifheit Siena 180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Siena 180
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEIFHEIT Suszarka LEIFHEIT Siena 180 Aluminium Biały | 188 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Suszarka łazienkowa Siena 180 aluminium 81151 | 238 zł |
Suszarka Classic Siena 180 Easy aluminium | 169 zł |
Leifheit, Suszarka na pranie, Classic Siena 180 Easy aluminium, 81151 | 169 zł |
Leifheit Siena 180 Easy Aluminium 81151 Suszarka Na Pranie... | 185 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →