Сушарка для білизни Leifheit Tower 340
Фото 4 |
Leifheit Tower 340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Tower 340
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka na pranie LEIFHEIT Tower 340 Biało-niebieski | 150 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Classic Tower 340 | 186 zł |
Leifheit, Suszarka na pranie Classic Tower 340, 81455 | 199 zł |
Suszarka stojąca Classic Tower 340 Leifheit | 189 zł |
Leifheit Tower Classic 340 81455 Suszarka Na Bieliznę... | 228 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →