Сушарка для білизни Leifheit LinoLift 500
Leifheit LinoLift 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit LinoLift 500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Suszarka obrotowa z regulacją wysokości "LinoLift 500" szara 50 m | 473 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Linolift 500 | 296 zł |
Suszarka ogrodowa Linolift 500 | 399 zł |
Leifheit, Suszarka do bielizny Linolift 500, 85359 | 299 zł |
Obrotowa suszarka na pranie LinoLift 500 85359 Lumarko | 872 zł |
Suszarka ogrodowa Leifheit Linolift 500 85359 | 299 zł |
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Leifheit LinoLift 500:
- Висота конструкції — 90 - 160 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →