Сушарка для білизни Vileda Sun Lift Compact 40 (168250)
Vileda Sun Lift Compact 40 |
|
У комплект входить кріплення для монтажу сушарки в землю і чохол. Висота регулюється від 163 до 180 см. Оснащена 8 гачками для вішалок: 4 стаціонарними і 4 рухливими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Sun Lift Compact 40
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka ogrodowa Vileda Sun Lift Compact 40 168250 | 279 zł |
Vileda Sun Lift 40 DO-SUSZ-VIL-088 | 279 zł |
Suszarka ogrodowa Vileda Sun Lift Compact Składana | 279 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Suszarka zewnętrzna Vileda Sun Lift Compact 40 - PAC | 278 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →