Сушарка для білизни Vileda King
Фото 4 |
Vileda King |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda King
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vileda King Ultimate suszarka na pranie Black Edition linka XXL zapewnia m | 240 zł |
VILEDA Suszarka VILEDA 157247 King Biały | 180 zł |
Vileda Suszarka King Ultimate HDVILSL17409600 | 188 zł |
Suszarka na pranie Vileda King | 142 zł |
Suszarka na pranie VILEDA King Czarno-biały | 140 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →