Сушарка для білизни Vileda Premium 2in1
Фото 4 |
Vileda Premium 2in1 |
|
Можливість зняти одне бічне крило і використовувати його як підвісну сушарку для білизни
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Premium 2in1
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vileda Premium 2 W 1 Suszarka na Pranie Biały 8 x 106 x 57 cm 18 m 157332 | 139 zł |
Vileda Premium 2-in-1 clothes dryer | 231 zł |
Suszarka na pranie VILEDA Premium 2w1 Biało-czarny | 159 zł |
Suszarka Premium 18 m 2in1 Vileda | 139 zł |
Suszarka Vileda Premium 2in1 | 198 zł |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →