Сушарка для білизни Vileda Sun-Rise Premium 50
Фото 7 |
Vileda Sun-Rise Premium 50 |
|
Висота регулюється від 167 до 182 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Sun-Rise Premium 50
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vileda Sun-Rise Premium 50 garden dryer | 741 zł |
Suszarka ogrodowa Vileda Sun-Rise Premium 50 170571 | 649 zł |
Suszarka ogrodowa VILEDA Sun-Rise Premium 50 | 630 zł |
Vileda Sun-Rise Premium 50 50m | 630 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →