Сушарка для білизни Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre
Фото 8 |
Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brabantia Suszarka ogrodowa Lift-O-Matic 40m 4 ramiona mocowanie stalowe d | 629 zł |
Suszarka ogrodowa BRABANTIA Lift-O-Matic (310928) | 560 zł |
Brabantia Suszarka ogrodowa Lift-O-Matic 40 m z mocowaniem do gruntu - Bra | 509 zł |
Suszarka Lift O Matic metaliczny szara do grunta - Brabantia | 579 zł |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre:
- Діаметр — 45 мм
Модификації Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre
Ціни на Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre |
---|---|---|---|---|
Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre | від 509 zł | 13 пропозицій | ||
Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre | від 620 zł | 31 пропозиція | ||
Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre | від 714 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →