Сушарка для білизни Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre
Фото 7 |
Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brabantia 50 m Lift-O-Matic obrotowa linka do prania zielona liść zielona | 889 zł |
Suszarka ogrodowa BRABANTIA Lift-O-Matic (290527) | 790 zł |
Suszarka ogrodowa BRABANTIA Lift-O-Matic (310966) | 700 zł |
Brabantia Suszarka ogrodowa LIFT-O-MATIC 50 metrów - Brabantia | 697 zł |
Suszarka ogrodowa Lift-O-Matic zielona do gruntu - Brabantia | 726 zł |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre:
- Діаметр — 50 мм
Модификації Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre
Ціни на Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre |
---|---|---|---|---|
Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre | від 509 zł | 13 пропозицій | ||
Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre | від 620 zł | 34 пропозиції | ||
Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre | від 714 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →