Сушарка для білизни Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre
Фото 14 |
Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka ogrodowa BRABANTIA Lift-O-Matic (311048) | 750 zł |
Brabantia Suszarka ogrodowa 200x208cm Brabantia Lift-o-matic szara | 714 zł |
Suszarka ogrodowa BRABANTIA Lift-O-Matic (311048) | 750 zł |
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre:
- Діаметр — 45 мм
Модификації Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre
Ціни на Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre |
---|---|---|---|---|
Brabantia Lift-O-Matic 40 Metre | від 509 zł | 13 пропозицій | ||
Brabantia Lift-O-Matic 50 Metre | від 620 zł | 34 пропозиції | ||
Brabantia Lift-O-Matic 60 Metre | від 714 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →