Сушарка для білизни Leifheit Linomatic 400 Easy (85285)
Відео 1Фото 14 |
Leifheit Linomatic 400 Easy |
|
У комплект входить Садова основа для бетонування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Linomatic 400 Easy
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Suszarka Ogrodowa Linomatic 400 Easy Stal/Niebieski 215 x 017 x 0 | 487 zł |
Leifheit Linomatic 400 Easy 40m | 519 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Linomatic 400 | 1 511 zł |
Suszarka ogrodowa Linomatic 400 Easy | 559 zł |
Leifheit Linomatic 400 Easy 40m | 519 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →