Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 180 Classic
Відео 1Фото 4 |
Leifheit Pegasus 180 Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Pegasus 180 Classic
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Pegasus 180 Solid Maxx Suszarka Stojąca Wielokolorowy 120 x 56 x | 209 zł |
LEIFHEIT Suszarka LEIFHEIT 81514 PEGASUS 180 CLASSIC Biały | 188 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Pegasus 180 Maxx Biało-niebieski | 209 zł |
LEIFHEIT Suszarka Pegasus 180 Solid Maxx (81650) 81650 | 313 zł |
Leifheit Pegasus 180 Solid Maxx 81650 DO-SUSZ-LEI-082 | 209 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Leifheit Pegasus 180 Classic:
- 2 тримача для дрібних предметів
- Фіолетовий
- Зелений
- Модель Pegasus 180 Classic — без сумочки для прищіпок і без коліщаток
- Модель Pegasus 180 Plus — з сумочкою для прищіпок і без коліщаток
- Модель Pegasus 180 Plus Mobile — з сумочкою для прищіпок і з коліщатками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →