Сушарка для білизни Leifheit Telegant Plus 70
Leifheit Telegant Plus 70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Telegant Plus 70
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit Telegant Protect Plus 36 83201 DO-SUSZ-LEI-028 | 119 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant Plus 70 Biały | 119 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Leifheit Telegant 36 Protect Plus 83201 suszar | 152 zł |
Suszarka ścienna Telegant 36 Protect Plus | 149 zł |
Leifheit, Suszarka ścienna Telegant 36 Protect Plus 83201 | 138 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →