Suszarka na pranie Leifheit Telegant Plus 70
Leifheit Telegant Plus 70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Telegant Plus 70
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant Plus 70 Biały | 119 zł |
Leifheit Telegant Protect Plus 36 83201 DO-SUSZ-LEI-028 | 119 zł |
Suszarka ścienna Telegant 36 Protect Plus | 149 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant Plus 70 Biały | 119 zł |
Suszarka na pranie Leifheit Leifheit Telegant 36 Protect Plus 83201 suszar | 152 zł |
Leifheit, Suszarka ścienna Telegant 36 Protect Plus 83201 | 138 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →