Suszarka na pranie Leifheit Linomatic 600 Deluxe
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Leifheit Linomatic 600 Deluxe |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Linomatic 600 Deluxe
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka na pranie Leifheit Linomatic 600 Deluxe | 831 zł |
Suszarka ogrodowa Linomatic 600 Deluxe Cover | 899 zł |
Leifheit, Suszarka ogrodowa Linomatic 600 Deluxe, 82008 | 852 zł |
Leifheit Suszarka Ogrodowa Linomatic 600 Deluxe 82008... | 1 121 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki na pranie Leifheit Linomatic 600 Deluxe:
- Wysokość konstrukcji - 175 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →