Suszarka na pranie Leifheit Pegasus Tower 190 (81435)
Zdjęcia 6 |
Leifheit Pegasus Tower 190 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Kup Leifheit Pegasus Tower 190
Wszystkie ceny 6 →Leifheit Suszarka Stojąca Pegasus 200 Solid długość linek 20m na 2 wsadow | 337 zł |
LEIFHEIT Laundry Dryer Tower 190 | 276 zł |
Leifheit, Suszarka na pranie, pionowa Pegasus 190, 81435 | 268 zł |
LEIFHEIT Suszarka łazienkowa LEIFHEIT Pegasus Tower | 235 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Pegasus Tower biały,niebieski | 249 zł |
Leifheit Pegasus Tower 190 stojąca suszarka na ubrania składana wieża susz | 317 zł |
Do przestrzeni zamkniętych
Suszarka niemieckiej marki Leifheit należy do modeli pionowych, zaprojektowanych specjalnie z myślą o ograniczonej przestrzeni. Tak więc akcesorium potrzebuje małej łatki o wymiarach 66x61 cm: tyle miejsca potrzeba na stabilne ustawienie stelaży.
Producent zapewnia, że taka kompaktowość pozwala na umieszczenie Leifheit Pegasus Tower 190 w brodziku o standardowych wymiarach. Oznacza to, że w każdym domu będzie można znaleźć miejsce na akcesorium.
Dobra przestronność
Model otrzymał trójpoziomową konstrukcję. Półki mają ten sam rozmiar i są ułożone jedna nad drugą. Środkowa platforma składa się w razie potrzeby, na przykład do zawieszenia na górze długiej sukienki lub dżinsów. Na każdej półce znajduje się 11 prętów, więc nie będzie problemów z suszeniem wielu drobiazgów. Nawiasem mówiąc, pomoże w tym również specjalny uchwyt na drobiazgi (chusteczki, skarpetki itp.) znajdujący się na środkowej platformie.
Całkowita powierzchnia robocza Leifheit Pegasus Tower 190 sięga 19 metrów, co powinno wystarczyć na wysuszenie prania uzyskanego po dwóch praniach w pralce.
Niezawodny i trwały
Rurowa rama i pręty suszarki wykonane są ze stali emaliowanej na biało. Plastik zastosowano na ściankach bocznych półek, mechanizmie składania i na nogach (w celu ochrony podłogi przed uszkodzeniem). Model waży pokaźne 7 kg, co w połączeniu z brakiem rolek transportowych może powodować niedogodności dla kruchych gospodyń domowych. W każdym razie, jeśli potrzebujesz suszarki o jednym z najlepszych wyważeń kompaktowości i przestronności, to Leifheit Pegasus Tower 190 zdecydowanie zasługuje na uwagę.