Сушарка для білизни Leifheit Telegant Plus 100
Leifheit Telegant Plus 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Telegant Plus 100
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant 81 Protect Plus Biały | 117 zł |
Suszarka ścienna Telegant 81 Protect Plus | 189 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant 81 Protect Plus Biały | 117 zł |
Leifheit Telegant 81 Protect Plus 83100 8,1m | 117 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant 81 Protect Plus Biały 100 | 150 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →