Suszarka na pranie Leifheit Telegant Plus 100
Leifheit Telegant Plus 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Telegant Plus 100
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant 81 Protect Plus Biały | 117 zł |
Leifheit Telegant 81 Protect Plus 83100 8,1m | 117 zł |
Suszarka na pranie LEIFHEIT Telegant 81 Protect Plus Biały 100 | 150 zł |
Suszarka ścienna Telegant 81 Protect Plus | 189 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →